Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Zamkowa

Zamkowa, Kajetany, mazowieckie

  • 523 000 zł
  • 951 m²
  • 549,95 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Naskręt

Skontaktuj się

Działka, ul. Zamkowa

Zamkowa, Kajetany, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

523 000 zł

951 m²

549,95 zł/m²

Działka, ul. Zamkowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

523 000 zł 951 m² 549,95 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 523 000 zł (549,95 zł/m²)
  • Działka: 951 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NADARZYN, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2607/1807/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania trzy piękne działki położone w miejscowości Kajetany ul. Zamkowa
Numery dostępnych działek:
182/115 o pow. 951 m2 - wymiary: 25m x 38m
182/120 o pow. 950 m2 - wymiary: 28m x 34m
182/119 o pow. 1001 m2 ( działka narożna róg ul. Polanki i ul. Zamkowej )- wymiary: 30m x 34m
cena 550zł za m/kw.

Przy działkach znajduje się wodociąg i prąd w skrzynkach elektrycznych, gaz ma być realizowany w tym roku (linia gazowa zaprojektowana ). (...)

Agent

Tomasz Naskręt

885 585...

885 585 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

885 585...

885 585 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości